Dlaczego warto

Centrum Regeneracji: kompleksowo, rzetelnie, ekonomicznie i zawsze na czas!

W Centrum Regeneracji jako jedyni na polskim rynku zajmujemy się kompleksową obsługą branży przemysłowej w zakresie serwisowania, napraw oraz regeneracji maszyn, urządzeń produkcyjnych i komponentów.

W naszej pracy dążymy do tego, by wszyscy Klienci otrzymywali najwyższej jakości usługi, które dostarczają skuteczne, ekonomiczne, efektywne i optymalnie dopasowane rozwiązania, zarówno przy planowanych usługach serwisowych, jak i w nagłych sytuacjach.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy:
  • wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych doradców,
  • usługi realizowane przez najlepszych specjalistów w swojej branży,
  • darmowy transport sprzętu z i do firmy,
  • 12 miesięcy gwarancji na wykonywane usługi,
  • optymalizację kosztów produkcji, poprzez zastosowanie wysokiej klasy części i podzespołów.

Nasz rozmiar oraz doświadczenie pozwalają nam oferować konkurencyjne ceny, na szybką usługę na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam zapewniać usługi stwarzające wartość dodaną, które pomagają dyrektorom firm i inżynierom osiągać lepsze zyski. Świadczymy najbardziej zaawansowane usługi regeneracyjne a także dostosowane do potrzeb klientów produkcyjnych i remontowych.

Usługi realizowane przez najlepszych specjalistów w swojej branży

Wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych doradców

Optymalizację kosztów produkcji, poprzez zastosowanie wysokiej klasy części i podzespołów

12 miesięcy gwarancji na wykonywane usługi

Dokonujemy regeneracji w specjalnych, nowoczesnych centrach obsługi

Regeneracja przekłada się na obniżanie ponoszonych kosztów cyklu życia przemysłowego sprzętu.

Co robimy?

Jesteśmy dużą firmą z bogatym doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem technologicznym, co przekłada się na mocno konkurencyjną ofertę szybkich usług wysokiej jakości. Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe, rzetelne i efektywne naprawy silników w oparciu o komponenty wiodących producentów. Tworzona w ten sposób wartość dodana wywiera istotny wpływ na generowane przez Klienta zyski, a nasze usługi stanowią odpowiedź na potrzeby zarówno Klientów z sektora produkcyjnego, jak i specjalizujących się w usługach remontowych.

Dowiedz się więcej

W CENTRUM REGENERACJI przywracamy właściwe parametry i właściwości urządzeniom, częściom i olejom stosowanym w przemyśle produkcyjnym.


Profesjonalnie, rzetelnie, szybko i kompleksowo. Tak działa CENTRUM REGENERACJI, w którym świadczymy usługi napraw i regeneracji dedykowane przedsiębiorstwom produkcyjnym. Przywracamy właściwości użytkowe zużytym lub uszkodzonym częściom, elektronice, silnikom, olejom, wrzecionom i łożyskom. To alternatywne rozwiązanie doskonale sprawdzające się w sytuacji, gdy części zamienne nie są dostępne, a zakup nowych jest bardzo kosztowny.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?

W wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych wartość kapitału ulokowanego w zapasach magazynowych, jakie są niezbędne do utrzymania ruchu (MRO), nierzadko stanowi znaczną część kapitału obrotowego. W CENTRUM REGENERACJI wykorzystujemy dotychczasowe doświadczenia, aby poprzez regenerację istniejących już komponentów zredukować koszty produkcji, zmniejszyć ilość szkodliwych dla środowiska odpadów, a także ograniczyć koszt utylizacji odpadów.

Bezpłatny transport

Zapewniamy darmowy odbiór oraz wysyłkę sprzętu na terenie całej Polski, a także bezpłatną i niezobowiązującą wyceną napraw.

12 Miesięcy gwarancji

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy roczną gwarancję na każdą wykonaną przez nas naprawę silnika, napędu oraz elektroniki.

Do 50% oszczędności

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz zapewnieniamy dostępu do niezbędnych części i komponentów.

Oszczędności

Wartość kapitału zaangażowanego w zapasy magazynowe potrzebne do utrzymania ruchu (MRO) może dla firm produkcyjnych stanowić znaczący procent kapitału obrotowego. CR jest w stanie obniżyć jego wartość. korzystając ze swojego doświadczenia ,przy pomocy regeneracji komponentów już istniejących .Zapewnia to mniejsze odpady dla środowisak i obniżenie kosztów związnych z utylizacją odpadów.

Oprócz tych wszystkich korzyści naszym klientom oferujemy też rozległą sieć wyszkolonych pracowników na terenie całej Polski, którzy pracują w 3 Centrach Sprzedaży i Usług. Pracujemy w trybie 24/7/365, a w naszej ofercie mamy całą gamę rozwiązań, które pomagają naszym klientom obniżyć ogólne koszty zakupu nowych i trudno dostepnych komponentów.

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów

Anita

Solidny Partner w biznesie, Polecam !!!

Sebastian

Szukałem firmy która szybko wykona dla mnie zlecenie. W tym przypadku szybko okazało się też solidnie. Fachowa pomoc na każdym etapie zlecenia. Znają sie na tym co robią i robią to solidnie. Dobry partner w biznesie. Dzięki szybko wykonanemu zleceniu moja firma osiągnęła przewagę nad konkurencja a o to chodzi w biznesie. Polecam.

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z oszczędności jakie wygenerowała dla mnie ta firma! Polecam wszystkim z branży utrzymania ruchu!