Kategorie produktów
Zamknij

Zestawy startowe

LOGO! to nowa i bardzo wydajna generacja sterowników pochodzących od uznanego producenta, jakim jest Siemens. Seria zapewnia maksymalnie uproszczoną obsługę, dzięki której użytkownicy bez doświadczenia i wiedzy o działaniu urządzenia mogą w łatwy sposób zaznajomić się z nim i zaprogramować jego działanie. Z tego względu cieszy się dużą popularnością w instalacjach domowych.
Sterowniki modułowe (do których zalicza się LOGO!) zapewniają szerokie możliwości w zakresie dostosowania ich do własnych potrzeb. Niekiedy jednak może okazać się to kłopotem, np. w przypadku braku doświadczenia w tej dziedzinie lub braku konkretnego, potrzebnego modułu w najbliższym sklepie. Z pomocą przychodzą wtedy specjalnie złożone zestawy startowe Siemens LOGO.Posiadają one wszystko to, co jest potrzebne do wykorzystania pełnej mocy i możliwości sterowników. Zestawy różnią się między sobą, oferując odmienny zakres zastosowania. Dobór odpowiedniego zestawu startowego Siemens LOGO! uzależniony więc jest od indywidualnych wymagań lub preferencji. W razie wątpliwości przy wyborze z chęcią doradzimy optymalne rozwiązanie.
Przykładowy zestaw początkowy może zawierać, oprócz samego sterownika, elementy takie jak: panel dotykowy lub tekstowy, zasilacz, odpowiednie licencjonowane oprogramowanie, kabel Ethernet, skrzynkę Tanosbox śrubokręty, wkrętaki i dokumentację techniczną wraz z książką instruktażową. Od liczby elementów wchodzących w skład zestawu zależy jego ostateczna cena.
Warto mieć na uwadze, że pakiet początkowy może być dalej rozbudowywany. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w kolejne elementy wraz ze zwiększającymi się potrzebami. W naszym sklepie można znaleźć pojedyncze części specjalnie przygotowane do rozbudowy zestawów.
Zainteresowanych zestawami startowymi Siemens LOGO! zachęcamy do składania zamówień poprzez nasz sklep internetowy. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie pytania związane z produktem – w tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9